Ana Sayfa / Bebek Bekliyorum / Sürtünerek hamile kalır mıyım ?

Sürtünerek hamile kalır mıyım ?

Günümüzde en çok soruların başında gelen Sürtünerek hamile kalır mıyım?

Sorusu hakkında merak ettiğiniz sorunun cevabını sizlere açıklama çalışacağız.  Özellikle kıyafeti üzerinde olan ve sürtünme yoluyla boşalma yaşayan çiftlerin merak ettiği bu ilişki tarzında hamile kalma şansınız bulunmamaktadır. Ancak iç çamaşırlarında çıkartılmasından sonra meydana gelen çiftleşme durumunda genital organların birbirine sürtünmesi sırasında meydana gelen boşalma sırasında hamile kalma riskinizin bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

Özellikle spermlerin dış genital yoldan rahim içerisinde rahatlıkla gitme şansının bulunmasından sonra bu ilişki içerisinde bulunan kişilerde hamilelik meydana gelme riski bulunmaktadır. Bu durumu özetle açıklamak gerekirse; Genital bölgelerde meydana gelen sürtünmelerden sonra özellikle rahim ağzında meydana gelen boşalma kadınların vajinal bölgesinden içeriye doğru gitme şansı bulacaktır. Bu durum karşısında çiftlerin sadece seviştiği bu yöntemde bile hamile kalma şansının olduğunu da açıklamak istiyoruz.

Ayrıca bakire olmasına rağmen bu durum ile karşı karşıya kalan yüzlerce örneğin bulunduğunu düşündüğümüz zaman Sürtünerek hamile kalma şansınız bulunmaktadır. ancak üzerinde bulunan elbiselerinizden dışarıya çıkan spermler yüzünden hamile kalma şansızın çok zor bir ihtimal olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz. Sürtünme yoluyla sevişen çiftlerin hamile kalmamak adına özen göstermesi gereken konuların başında boşalma sırasında mümkün olduğunca vanijal bölgeden uzak kalması gerekmektedir. Aksi durumda hamile kalma şansınızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz .

İlginizi Çekebilir!

Hızlı Hamile Kalmak İçin Yapılması Gerekenler

Sağlık istatistiklerine göre, kadınların yalnızca yüzde 12’sinde gebe kalma sıkıntısı var. Elbette, gebe kalmaya çalışıncaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.